Продукція > GTV POLAND > UZ-ROYAL4-96-03
UZ-ROYAL4-96-03
UZ-ROYAL4-96-03 GTV Poland
UZ-ROYAL4-96-03.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; ZnAL; white gold; H: 25mm; L: 134mm; W: 19mm; ROYAL; handle
Type of mounting element: holder
Material: ZnAL
Colour: white gold
Height: 25mm
Length: 134mm
Width: 19mm
Mounting holes pitch: 96mm
Manufacturer series: ROYAL
Trade name: handle
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; ZnAL; white gold; H: 25mm; L: 134mm; W: 19mm; ROYAL; handle, Type of mounting element: holder, Material: ZnAL, Colour: white gold, Height: 25mm, Length: 134mm, Width: 19mm, Mounting holes pitch: 96mm, Manufacturer series: ROYAL, Trade name: handle.