Продукція > GTV POLAND > UZ-STILO-160-18
UZ-STILO-160-18
UZ-STILO-160-18 GTV Poland
UZ-STILO-160-18.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Handles
Description: Holder; ZnAL; brushed gold; H: 32mm; L: 179mm; W: 14mm; STILO; handle
Type of mounting element: holder
Material: ZnAL
Colour: brushed gold
Height: 32mm
Length: 179mm
Width: 14mm
Mounting holes pitch: 160mm
Manufacturer series: STILO
Trade name: handle
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Handles, Description: Holder; ZnAL; brushed gold; H: 32mm; L: 179mm; W: 14mm; STILO; handle, Type of mounting element: holder, Material: ZnAL, Colour: brushed gold, Height: 32mm, Length: 179mm, Width: 14mm, Mounting holes pitch: 160mm, Manufacturer series: STILO, Trade name: handle.