UZ157M016HEJTA
UZ157M016HEJTA NextGen Components
UZ157M016HEJTA.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: CAP. ALUM 150UF 16V 20% SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 320mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.323" (8.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 320 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 290 mA @ 100 kHz
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP. ALUM 150UF 16V 20% SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 320mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.323" (8.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 16 V, Impedance: 320 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 290 mA @ 100 kHz.