V-152-1C26
V-152-1C26 Omron Electronics Inc-EMC Div
V_Mini_Basic_Switch.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A (AC), 600mA (DC)
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 80°C
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Actuator Type: Lever, Straight
Operating Force: 400gf
Ingress Protection: IP40
Release Force: 25gf
Pretravel: 0.157" (4.0mm)
Differential Travel: 0.060" (1.5mm)
Overtravel: 0.062" (1.6mm)
Operating Position: 0.600" (15.2mm)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V
на замовлення 45 шт:
Написати відгук
Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 15A (AC), 600mA (DC), Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: SPDT, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 80°C, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Actuator Type: Lever, Straight, Operating Force: 400gf, Ingress Protection: IP40, Release Force: 25gf, Pretravel: 0.157" (4.0mm), Differential Travel: 0.060" (1.5mm), Overtravel: 0.062" (1.6mm), Operating Position: 0.600" (15.2mm), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 125 V.
Інші пропозиції V-152-1C26
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V-152-1C26 V-152-1C26 Виробник : Omron Electronics en_v-1670758.pdf Basic / Snap Action Switches 15A 250VAC 250VDC 2.45N Screw Mount