V10E275PL3A7 Littelfuse Inc.
littelfuse-varistor-ultramov-datasheet?assetguid=00498970-451b-4e23-a419-f1ff8625d2a0
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3.5 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 55J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 200 pF @ 1 MHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3.5 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 55J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V, Capacitance @ Frequency: 200 pF @ 1 MHz.