V120ZT1PX1347
V120ZT1PX1347 Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: RADIAL VARISTOR 7MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 6J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 132 V
Varistor Voltage (Min): 108 V
Varistor Voltage (Typ): 120 V
Maximum AC Volts: 75 V
Maximum DC Volts: 102 V
Capacitance @ Frequency: 300 pF @ 1 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RADIAL VARISTOR 7MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 6J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 132 V, Varistor Voltage (Min): 108 V, Varistor Voltage (Typ): 120 V, Maximum AC Volts: 75 V, Maximum DC Volts: 102 V, Capacitance @ Frequency: 300 pF @ 1 MHz.