V14E140AUTO2T Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 65J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 242 V
Varistor Voltage (Min): 198 V
Varistor Voltage (Typ): 220 V
Maximum AC Volts: 140 V
Maximum DC Volts: 180 V
Capacitance @ Frequency: 900 pF @ 1 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 65J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 242 V, Varistor Voltage (Min): 198 V, Varistor Voltage (Typ): 220 V, Maximum AC Volts: 140 V, Maximum DC Volts: 180 V, Capacitance @ Frequency: 900 pF @ 1 MHz.