V14E20PL2T1 Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 20J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 36.3 V
Varistor Voltage (Min): 26 V
Varistor Voltage (Typ): 29.7 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 7500 pF @ 1 MHz
Написати відгук
Description: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 20J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 36.3 V, Varistor Voltage (Min): 26 V, Varistor Voltage (Typ): 29.7 V, Maximum AC Volts: 20 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 7500 pF @ 1 MHz.