V14E25PB1 Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 25J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V
Capacitance @ Frequency: 6200 pF @ 1 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 25J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 42.9 V, Varistor Voltage (Min): 35.1 V, Varistor Voltage (Typ): 39 V, Maximum AC Volts: 25 V, Maximum DC Volts: 31 V, Capacitance @ Frequency: 6200 pF @ 1 MHz.