V14E275L2T7 Littelfuse Inc.
ULtraMOV_Varistor_Series_2014.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 110J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 450 pF @ 1 MHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 110J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V, Capacitance @ Frequency: 450 pF @ 1 MHz.