V14E625PL3A Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 200J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.1 kV
Varistor Voltage (Min): 900 V
Varistor Voltage (Typ): 1 kV
Maximum AC Volts: 625 V
Maximum DC Volts: 825 V
Capacitance @ Frequency: 160 pF @ 1 MHz
Написати відгук
Description: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 200J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.1 kV, Varistor Voltage (Min): 900 V, Varistor Voltage (Typ): 1 kV, Maximum AC Volts: 625 V, Maximum DC Volts: 825 V, Capacitance @ Frequency: 160 pF @ 1 MHz.