V14E95AUTO Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 22J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 165 V
Varistor Voltage (Min): 135 V
Varistor Voltage (Typ): 150 V
Maximum AC Volts: 95 V
Maximum DC Volts: 125 V
Capacitance @ Frequency: 1700 pF @ 1 MHz
Qualification: AEC-Q200
Написати відгук
Description: VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 22J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 165 V, Varistor Voltage (Min): 135 V, Varistor Voltage (Typ): 150 V, Maximum AC Volts: 95 V, Maximum DC Volts: 125 V, Capacitance @ Frequency: 1700 pF @ 1 MHz, Qualification: AEC-Q200.