V14H30AUTOL2B Littelfuse Inc.
varistors-lv-ultramov-datasheet?assetguid=293ecf97-62b0-4b10-a8a2-65c9fb8c7295
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 50J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 34 V
Capacitance @ Frequency: 5550 pF @ 1 MHz
Qualification: AEC-Q200
Написати відгук
Description: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 50J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 51.7 V, Varistor Voltage (Min): 42.3 V, Varistor Voltage (Typ): 47 V, Maximum AC Volts: 30 V, Maximum DC Volts: 34 V, Capacitance @ Frequency: 5550 pF @ 1 MHz, Qualification: AEC-Q200.