V14H75AUTOL3T
V14H75AUTOL3T Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: RADIAL VARISTOR 14MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 22J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 132 V
Varistor Voltage (Min): 108 V
Varistor Voltage (Typ): 120 V
Maximum AC Volts: 75 V
Maximum DC Volts: 100 V
Capacitance @ Frequency: 2300 pF @ 1 MHz
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RADIAL VARISTOR 14MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 22J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 132 V, Varistor Voltage (Min): 108 V, Varistor Voltage (Typ): 120 V, Maximum AC Volts: 75 V, Maximum DC Volts: 100 V, Capacitance @ Frequency: 2300 pF @ 1 MHz, Qualification: AEC-Q200.