V150A12C400BS2 Vicor Corporation
ds_150vin-maxi-family.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 12V 400W
Packaging: Bulk
Features: OVP, UVLO
Package / Case: Full Brick
Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 200V
Efficiency: 87.5%
Current - Output (Max): 33.33A
Voltage - Input (Min): 100V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 400 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 400W, Packaging: Bulk, Features: OVP, UVLO, Package / Case: Full Brick, Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 200V, Efficiency: 87.5%, Current - Output (Max): 33.33A, Voltage - Input (Min): 100V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 400 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.