Продукція > OMRON > V-152-1C25
V-152-1C25
V-152-1C25 Omron
en-v.pdf
Виробник: Omron
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Hinge Lever 15A 250VAC 250VDC 372.85VA 1.23N Screw Mount Quick Connect
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 59
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 15A (AC), 600mA (DC), Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: SPDT, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 80°C, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Actuator Type: Lever, Straight, Operating Force: 125gf, Ingress Protection: IP40, Release Force: 14gf, Pretravel: 0.157" (4.0mm), Differential Travel: 0.060" (1.5mm), Overtravel: 0.062" (1.6mm), Operating Position: 0.600" (15.2mm), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 125 V, Mechanical Life: 50,000,000 Cycles, Electrical Life: 100,000 Cycles.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V-152-1C25 V-152-1C25 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div V_Mini_Basic_Switch.pdf Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A (AC), 600mA (DC)
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: SPDT
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 80°C
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Actuator Type: Lever, Straight
Operating Force: 125gf
Ingress Protection: IP40
Release Force: 14gf
Pretravel: 0.157" (4.0mm)
Differential Travel: 0.060" (1.5mm)
Overtravel: 0.062" (1.6mm)
Operating Position: 0.600" (15.2mm)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V
Mechanical Life: 50,000,000 Cycles
Electrical Life: 100,000 Cycles
на замовлення 393 шт:
Кількість Ціна
V-152-1C25 V-152-1C25 Виробник : Omron Electronics B010_E1-3446697.pdf Basic / Snap Action Switches 15A 250VAC 250VDC 1.23N Screw Mount
на замовлення 195 шт:
V-152-1C25 V-152-1C25 Виробник : Omron en-v.pdf Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Hinge Lever 15A 250VAC 250VDC 372.85VA 1.23N Screw Mount Quick Connect
на замовлення 230 шт:
Мінімальне замовлення: 31
на замовлення 38 шт: