V18AUMLA1812NT
V18AUMLA1812NT Littelfuse Inc.
littelfuse-varistor-auml-datasheet?assetguid=69aebd68-0956-4f66-a9fe-50a1475f7da7
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 27.5V 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 6J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 32 V
Varistor Voltage (Min): 23 V
Varistor Voltage (Typ): 27.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 27.5V 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 6J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 32 V, Varistor Voltage (Min): 23 V, Varistor Voltage (Typ): 27.5 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Qualification: AEC-Q200.