V18MLA0402FRX1 Littelfuse Inc.
MLA_Varistor_Series.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOU
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.05J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 28 V
Varistor Voltage (Min): 22 V
Varistor Voltage (Typ): 25 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 40 pF @ 1 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOU, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.05J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 28 V, Varistor Voltage (Min): 22 V, Varistor Voltage (Typ): 25 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 40 pF @ 1 MHz.