V2-C-40-NW-12V
V2-C-40-NW-12V LED Lighting Inc
Versa_Bar_V2.pdf
Виробник: LED Lighting Inc
Description: LED ENG V2 WHT LNR STRP 4000K
Packaging: Box
Features: Dimming, IP50
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 1016.00mm L x 33.00mm W
Type: LED Engine
Configuration: Linear Light Strip, Plug and Play
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V
Height: 8.20mm
Lens Type: Flat
CCT (K): 4000K
CRI (Color Rendering Index): 80
Luminous Flux @ Current/Temperature: 820lm
Написати відгук
Description: LED ENG V2 WHT LNR STRP 4000K, Packaging: Box, Features: Dimming, IP50, Color: White, Neutral, Size / Dimension: 1016.00mm L x 33.00mm W, Type: LED Engine, Configuration: Linear Light Strip, Plug and Play, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V, Height: 8.20mm, Lens Type: Flat, CCT (K): 4000K, CRI (Color Rendering Index): 80, Luminous Flux @ Current/Temperature: 820lm, Part Status: Active.