V20E130AUTO2T Littelfuse Inc.
littelfuse-varistor-aumov-datasheet?assetguid=bb63149a-3c1e-4608-8360-71453fc92229
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 145J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 225.5 V
Varistor Voltage (Min): 184.5 V
Varistor Voltage (Typ): 205 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V
Capacitance @ Frequency: 1900 pF @ 1 MHz
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 145J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 225.5 V, Varistor Voltage (Min): 184.5 V, Varistor Voltage (Typ): 205 V, Maximum AC Volts: 130 V, Maximum DC Volts: 170 V, Capacitance @ Frequency: 1900 pF @ 1 MHz, Qualification: AEC-Q200.