V20E14PX2855 Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 8 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 28J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24.2 V
Varistor Voltage (Min): 19.8 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 22200 pF @ 1 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 8 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 28J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 24.2 V, Varistor Voltage (Min): 19.8 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 22200 pF @ 1 MHz.