V20E230PL2T Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 160J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 396 V
Varistor Voltage (Min): 324 V
Varistor Voltage (Typ): 360 V
Maximum AC Volts: 230 V
Maximum DC Volts: 300 V
Capacitance @ Frequency: 1100 pF @ 1 MHz
Написати відгук
Description: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 160J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 396 V, Varistor Voltage (Min): 324 V, Varistor Voltage (Typ): 360 V, Maximum AC Volts: 230 V, Maximum DC Volts: 300 V, Capacitance @ Frequency: 1100 pF @ 1 MHz.