V20E25PL3A7
V20E25PL3A7 Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: RADIAL VARISTOR 20MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 8 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 77J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V
Capacitance @ Frequency: 13500 pF @ 1 MHz
Написати відгук
Description: RADIAL VARISTOR 20MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 8 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 77J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 42.9 V, Varistor Voltage (Min): 35.1 V, Varistor Voltage (Typ): 39 V, Maximum AC Volts: 25 V, Maximum DC Volts: 31 V, Capacitance @ Frequency: 13500 pF @ 1 MHz.