V20E275L2T7 Littelfuse Inc.
littelfuse_varistor_ultramov_datasheet.pdf.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 190J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 900 pF @ 1 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 190J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V, Capacitance @ Frequency: 900 pF @ 1 MHz.