V20E320PL1A
V20E320PL1A Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: RADIAL VARISTOR 20MM
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 273J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 561 V
Varistor Voltage (Min): 459 V
Varistor Voltage (Typ): 510 V
Maximum AC Volts: 320 V
Maximum DC Volts: 420 V
Capacitance @ Frequency: 750 pF @ 1 MHz
Написати відгук
Description: RADIAL VARISTOR 20MM, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 273J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 561 V, Varistor Voltage (Min): 459 V, Varistor Voltage (Typ): 510 V, Maximum AC Volts: 320 V, Maximum DC Volts: 420 V, Capacitance @ Frequency: 750 pF @ 1 MHz.