V23057B6A401
V23057B6A401 TE Connectivity / Schrack
NG_DS_Card_E_0115-124927.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schrack
General Purpose Relays SPDT 1 C/O 24vdc
на замовлення 129 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 20 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 400VAC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16 VDC, Operate Time: 7 ms, Release Time: 3 ms, Approval Agency: cURus, VDE, Load - Max Switching: 3200VA.
Інші пропозиції V23057B6A401
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V23057B 6A401 V23057B 6A401 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays V23057_Type.Relay.Card.E.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 20 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16 VDC