Продукція > VICOR > V24A12M500BL
V24A12M500BL
V24A12M500BL Vicor
ds_24vin-maxi-family.pdf
Виробник: Vicor
Isolated DC/DC Converters - Through Hole M 183624 12v 41.67A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції V24A12M500BL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V24A12M500BL Виробник : Vicor Corporation ds_24vin-maxi-family.pdf Description: CONVERTER MOD DC/DC 12V 500W