Продукція > VICOR > V24A12T400BN2
V24A12T400BN2
V24A12T400BN2 Vicor
ds_24vin_maxi_family.pdf
Виробник: Vicor
DC/DC Converters - Through Hole T 183624 12v 33.3A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції V24A12T400BN2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V24A12T400BN2 Виробник : Vicor Corporation ds_24vin-maxi-family.pdf Description: CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W