Продукція > VICOR > V24A12T500BL2
V24A12T500BL2
V24A12T500BL2 Vicor
ds_24vin_maxi_family.pdf
Виробник: Vicor
DC/DC Converters - Through Hole Watts- 500 Vin 24 Vout 12 Grade - T
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 500W, Packaging: Bulk, Features: OVP, UVLO, Package / Case: Full Brick, Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 87.2%, Current - Output (Max): 41.67A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 500 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції V24A12T500BL2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V24A12T500BL2 V24A12T500BL2 Виробник : Vicor Corporation ds_24vin-micro-family.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 500W
Packaging: Bulk
Features: OVP, UVLO
Package / Case: Full Brick
Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 87.2%
Current - Output (Max): 41.67A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 500 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV