V24A12T500BN3 Vicor Corporation
ds_24vin-maxi-family.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: CONVERTER MOD DC/DC 12V 500W
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converters - Through Hole T 163624 12v 41.67A.
Інші пропозиції V24A12T500BN3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V24A12T500BN3 V24A12T500BN3 Виробник : Vicor ds_24vin_maxi_family.pdf DC/DC Converters - Through Hole T 163624 12v 41.67A