Продукція > VICOR > V24A15T400BL
V24A15T400BL
V24A15T400BL Vicor
ds_24vin_maxi_family-3044821.pdf
Виробник: Vicor
Isolated DC/DC Converters - Through Hole T 183624 15v 26.7A
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції V24A15T400BL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V24A15T400BL V24A15T400BL Виробник : Vicor Corporation ds_24vin-maxi-family.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 400W