V24A15T400BN
V24A15T400BN Vicor Corporation
ds_24vin-maxi-family.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 15V 400W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters T 183624 15v 26.7A.
Інші пропозиції V24A15T400BN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V24A15T400BN V24A15T400BN Виробник : Vicor ds_24vin_maxi_family-709217.pdf Isolated DC/DC Converters T 183624 15v 26.7A