Продукція > VICOR > V24A24C500BG
V24A24C500BG
V24A24C500BG Vicor
ds_24vin_maxi_family-709217.pdf
Виробник: Vicor
Isolated DC/DC Converters C 183624 24v 20.84A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції V24A24C500BG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V24A24C500BG Виробник : Vicor Corporation ds_24vin-maxi-family.pdf Description: CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W