V24A24C500BG3 Vicor Corporation
ds_24vin-maxi-family.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters C 183624 24v 20.84A.
Інші пропозиції V24A24C500BG3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V24A24C500BG3 V24A24C500BG3 Виробник : Vicor ds_24vin_maxi_family-709217.pdf Isolated DC/DC Converters C 183624 24v 20.84A