Продукція > VICOR > V24A24M500BL
V24A24M500BL
V24A24M500BL Vicor
ds_24vin_maxi_family.pdf
Виробник: Vicor
DC/DC Converters - Through Hole M 183624 24v 20.84A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції V24A24M500BL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V24A24M500BL Виробник : Vicor Corporation ds_24vin-maxi-family.pdf Description: CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W