Продукція > VICOR > V24A24T400BN3
V24A24T400BN3
V24A24T400BN3 Vicor
ds_24vin_maxi_family-3044821.pdf
Виробник: Vicor
Isolated DC/DC Converters - Through Hole T 18/36/24 24v/ 16.7A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції V24A24T400BN3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V24A24T400BN3 Виробник : Vicor Corporation ds_24vin-maxi-family.pdf Description: CONVERTER MOD DC/DC 24V 400W