V271CA40 Littelfuse Inc.
littelfuse-varistor-ca-datasheet?assetguid=d2199b13-5bfb-4aaf-b060-40a1e2215662
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 430V 40KA DISC 40MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 40mm
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 40 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 400J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 369 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 430V 40KA DISC 40MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 40mm, Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 40 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 400J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 369 V.