V275LA20C
V275LA20C Littelfuse Inc.
C-III_Varistor_Series_RevJan_2009.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 145J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Capacitance @ Frequency: 5000 pF @ 1 MHz