V275LU20A
V275LU20A Littelfuse Inc.
LA%20Varistor%20Series.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 75J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 369 V
Capacitance @ Frequency: 450 pF @ 1 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 75J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 369 V, Capacitance @ Frequency: 450 pF @ 1 MHz.