V28A12C200BL3
V28A12C200BL3 Vicor Corporation
ds_28vin-maxi-family.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 12V 200W
Features: OVP, UVLO
Packaging: Bulk
Package / Case: Full Brick
Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 16.67A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 200W, Features: OVP, UVLO, Packaging: Bulk, Package / Case: Full Brick, Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 16.67A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції V28A12C200BL3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V28A12C200BL3 V28A12C200BL3 Виробник : Vicor ds_28vin_maxi_family-3045021.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole C 103628 12v 16.7A