V28A36H200BL
V28A36H200BL Vicor Corporation
ds_28vin-maxi-family.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters - Through Hole H 103628 36v 5.56A.
Інші пропозиції V28A36H200BL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V28A36H200BL V28A36H200BL Виробник : Vicor ds_28vin_maxi_family-3045021.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole H 103628 36v 5.56A