Продукція > VICOR > V28A3V3C150BL
V28A3V3C150BL
V28A3V3C150BL Vicor
ds_28vin_maxi_family-3045021.pdf
Виробник: Vicor
Isolated DC/DC Converters - Through Hole C 103628 3.3v 45.5A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 150W, Features: OVP, UVLO, Packaging: Bulk, Package / Case: Full Brick, Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 78.6%, Current - Output (Max): 45.45A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції V28A3V3C150BL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V28A3V3C150BL V28A3V3C150BL Виробник : Vicor Corporation ds_28vin-maxi-family.pdf Description: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Features: OVP, UVLO
Packaging: Bulk
Package / Case: Full Brick
Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 78.6%
Current - Output (Max): 45.45A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV