V28B12H125BN Vicor Corporation
ds_28vin-mini-family.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 12V 125W
Package / Case: 9-DIP Module
Size / Dimension: 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 80.8%
Current - Output (Max): 10.4A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 125 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 125W, Features: OVP, UVLO, Packaging: Bulk, Package / Case: 9-DIP Module, Size / Dimension: 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 80.8%, Current - Output (Max): 10.4A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 125 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.