Продукція > KYOCERA AVX > V2AF118X500Y3DDP
V2AF118X500Y3DDP
V2AF118X500Y3DDP KYOCERA AVX
TransFeedAuto.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 25.5V 20A 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.05J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 28.05 V
Varistor Voltage (Min): 22.95 V
Varistor Voltage (Typ): 25.5 V
Maximum AC Volts: 13 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 75 pF @ 1 MHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 25.5V 20A 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.05J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 28.05 V, Varistor Voltage (Min): 22.95 V, Varistor Voltage (Typ): 25.5 V, Maximum AC Volts: 13 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 75 pF @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V2AF118X500Y3DDP V2AF118X500Y3DDP Виробник : KYOCERA AVX TransFeedAuto-3165219.pdf Varistors 13VAC 18VDC 0.05J 75 pF 25.5 V 50V