Продукція > AVX > V2F114A300Y2ERP
V2F114A300Y2ERP
V2F114A300Y2ERP AVX
TransFeedGeneral-973809.pdf
Виробник: AVX
Varistors 10VAC 14VDC 0.10J 300pF 18.5 V 32V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук