Продукція > AVX > V2F118X500Y3DTP
V2F118X500Y3DTP
V2F118X500Y3DTP AVX
TransFeedGeneral-973809.pdf
Виробник: AVX
Varistors 13VAC 18VDC 0.05J 75pF 25.5 V 50V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук