V300A12C400BL2
V300A12C400BL2 Vicor Corporation
ds_300vin-maxi-family.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 400W; Iout: 33.33A; THT; Efficiency: 85.8%; OUT: 1, Type of converter: DC/DC, Power: 0.4kW, Output current: 33.33A, Mounting: THT, Efficiency: 85.8%, Operating temperature: -20...100°C, Protection: anti-overvoltage OVP; undervoltage-lockout UVLO, Insulation voltage: 3kV, Number of outputs: 1, Application: IT, Output voltage: 12V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V300A12C400BL2 Виробник : Vicor ds_300vin-maxi-family.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 400W; Iout: 33.33A; THT; Efficiency: 85.8%; OUT: 1
Type of converter: DC/DC
Power: 0.4kW
Output current: 33.33A
Mounting: THT
Efficiency: 85.8%
Operating temperature: -20...100°C
Protection: anti-overvoltage OVP; undervoltage-lockout UVLO
Insulation voltage: 3kV
Number of outputs: 1
Application: IT
Output voltage: 12V