V300A15M400BL
V300A15M400BL Vicor Corporation
ds_300vin-maxi-family.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 15V 400W
Features: OVP, UVLO
Packaging: Bulk
Package / Case: Full Brick
Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 375V
Efficiency: 83.4%
Current - Output (Max): 26.67A
Voltage - Input (Min): 180V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 400 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 400W, Features: OVP, UVLO, Packaging: Bulk, Package / Case: Full Brick, Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 375V, Efficiency: 83.4%, Current - Output (Max): 26.67A, Voltage - Input (Min): 180V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 400 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.