V320LA40C
V320LA40C Littelfuse Inc.
C-III_Varistor_Series_RevJan_2009.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 345J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 558 V
Varistor Voltage (Min): 462 V
Varistor Voltage (Typ): 510 V
Maximum AC Volts: 320 V
Capacitance @ Frequency: 7000 pF @ 1 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 345J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 558 V, Varistor Voltage (Min): 462 V, Varistor Voltage (Typ): 510 V, Maximum AC Volts: 320 V, Capacitance @ Frequency: 7000 pF @ 1 MHz.