V321CA32 Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 510V 20KA DISC 32MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 32mm
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 20 kA
Energy: 390J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 561 V
Varistor Voltage (Min): 459 V
Varistor Voltage (Typ): 510 V
Maximum AC Volts: 320 V
Maximum DC Volts: 420 V
Написати відгук
Description: VARISTOR 510V 20KA DISC 32MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 32mm, Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 20 kA, Energy: 390J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 561 V, Varistor Voltage (Min): 459 V, Varistor Voltage (Typ): 510 V, Maximum AC Volts: 320 V, Maximum DC Volts: 420 V.